Басюк Михайло Никифорович

Директор закладу

Лисак Віра Вікторівна

Старший вихователь

Полозова Тетяна Василівна

Заступник директора по АГЧ

Скоробогатько Ганна Олексіївна

Головний бухгалтер

Зимогляд Маргарита Іванівна

Лікар

Письменюк Галина Василівна

Шеф кухар

Щербина Лариса Андріївна

Психолог

Наші вихователі

Група №1 «Соняшники»

 

  • Дерун Ольга Миколаївна
  • Галамай Людмила Василівна
  • Римар Ольга Володимирівна

Вчитель-дефектолог: Фірсова Марина Аркадіївна

Група №2 «Журавлики»

 

  • Глухенька Валентина Володимирівна
  • Мельник Ольга Дем’янівна
  • Петровська Валентина Георгіївна

Група №3 «Віночок»

 

  • Щербацька Надія Василівна
  • Пасічник Людмила Миколаївна
  • Присяжнюк Олена Юріївна

Вчитель-логопед: Зимніна Валентина Вікторівна

Група №4 «Ромашка»

 

  • Козаченко Людмила Михайлівна
  • Соколова Тетяна Володимирівна

Вчитель-дефектолог: Гладун Галина Михайлівна

Група №5 «Метелики»

 

  • Кошубінська Оксана Борисівна
  • Чайковська Надія Василівна
  • Улович Оксана Вікторівна

Вчитель-логопед: Басюк Баяна Шапагатівна

Група №6 «Соняшники»

 

  • Буздижан Оксана Леонідівна
  • Сексій Катерина Іванівна
  • Скороход Ольга Юріївна

Вчитель-логопед: Лисак Віра Вікторівна

Музичні керівники

 

  • Степанюк Світлана Володимирівна
  • Георгієнко Людмила Іванівна

Вихователь з фізичної культури

 

Басюк Вадим Михайлович

Соціальний педагог

 

Степанюк Світлана Володимирівна

Помічники вихователів

Група №1 «Соняшники»

 

  • Ніколаєнко Н.В
  • Ляшко Р.П
  • Буравець Р.В.
  • Барчук Л.В.

Група №2 «Журавлики»

 

  • Мальченко Н.О.
  • Машировська В.О.
  • Гаврилишина Н.А.
  • Федоришина Г.В.

Група №3 «Віночок»

 

  • Брянська Н.І.
  • Бондар Н.А.
  • Поліщук О.Ю.
  • Розарьонова А.В.

Група №4 «Ромашка»

 

  • Чаденко Р.В.
  • Резнік П.В.
  • Косічук О.Г.
  • Мала Н.В.

Група №5 «Метелики»

 

  • Ємець Н.Д.
  • Поліщук Н.І.
  • Катеренюк Л.М.
  • Тернавець Г.М.

Група №6 «Соняшники»

 

  • Комасюк Л.М.
  • Бондаренко Л.Г.
  • Дробович С.А.
  • Савельєва І.О.

Медичні сестри

 

  • Кірніцька В.С.
  • Матяш М.В.
  • Крещук Л.В.
  • Письменюк А.В.
  • Мялківська Т.В.
  • Шалигін С.М.

Бугалтерія

 

  • Григоренко О.М. (головний бухгалтер)
  • Поліщук Н.Г.(бухгалтер)
  • Надкернична О.Г.(бухгалтер)

Харчоблок

 

  • Письменюк Г.В. (шеф-кухар)
  • Бухер Н.О. (кухар)
  • Зіньківська І.В. .(кухар)
  • Маметова Г.А.(молодша сестра)
  • Горбатюк І.Є.(молодша сестра)

Технічний персонал

 

  • Полозова Т. В. (завгосп)
  • Косянюк Л.О. (кастелянка)
  • Панамарова Н.Д. (комірник)
  • Коцур Н.М. (машиніст з прання білизни)
  • Нікітішин А.І. (водій)
  • Поліщук М.Д.(водій)
  • Нікітішина К. М. (прибиральниця)
  • Слизькоухий І.В. (робітник по обслуговуванні приміщень)
  • Панамаров В.В. (робітник по обслуговуванні приміщень)
  • Мосман Й.Й. (робітник по обслуговуванні приміщень)