Skip to main content

Твій друг – безпечний рух

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 15 по 19 листопада в НРЦ «Гніздечко» пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та вироблення навичок дотримання правил безпечної поведінки на вулицях міста, у транспорті.

Були проведені різноманітні тематичні заходи: «Безпека на дорозі – безпека в житті»; вікторина «Мій друг – дорожній рух»; лялькова вистава «Незнайко на дорозі». Педагоги закладу провели бесіди і ознайомили дітей з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпили і актуалізували знання дітей про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях. Під час проведених заходів діти розгадували загадки, малювали дорожні знаки, робили аплікації, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми.

Залиште коментар